De VVD wint ook in Rotterdamse gebieden

In bijna alle gebieden van Rotterdam heeft de VVD deze verkiezingen meer stemmen behaald dan in 2014. We zijn nu vertegenwoordigd in zeven van de acht gebieden waar wij meededen. Ook zijn we in drie wijkraden vertegenwoordigd. In Delfshaven en Overschie hebben we weer een zetel teruggewonnen. Lijsttrekker Vincent Karremans: ‘Een geweldig resultaat. We zijn in veel Rotterdamse wijken langs de deuren geweest om te vragen wat er beter kan. Daar is in elke wijk een to-dolijst van gemaakt. Hiermee gaan onze leden nu aan de slag. Deze aanpak heeft zich vertaald naar een enorme verkiezingswinst. Een welverdiende beloning voor al onze kandidaten en vrijwilligers die zich het afgelopen half jaar dag en nacht hebben ingezet voor de partij.’

‘Gebiedscommissie- en wijkraadsleden zijn de oren en ogen van de wijk. Door hen weten we wat er speelt in de stad. Daarom is het goed dat we in zoveel gebieden vertegenwoordigd zijn. Ik heb veel vertrouwen in onze leden de komende vier jaar,’ aldus Karremans.


Hieronder vindt u de voorlopige uitslagen van de gebieden voor de VVD:

Centrum: 2

Kees de Gruiter en Simon Becker

Delfshaven: 1

Marike Abrahamse

Hillegersberg-Schiebroek: 2

Jaco de Hoog en Jan Sytze Bezemer

Kralingen-Crooswijk: 3

Oana de Visser, Herbert van Sluys en Rens van Overdam

Overschie: 1

Sarah Wilton

Prins Alexander: 2

Pauline Schepers en Boris Ludema

Rozenburg: 1

Mark Smit


Wijkraden

Blijdorp: Marianne de Bever - van Eck

Katendrecht/Wilhelminapier: Jaap-Jelle Vollaard

Kop van Zuid-Entrepot: Theo Peeterman